» Akademia Seniora

Projekt Akademia Seniora skierowany jest do osób w wieku emerytalnym i ma na celu pokazanie, że każdy człowiek bez względu na wiek odgrywa znaczącą rolę w społeczeństwie. Pragniemy, aby popularna dzisiaj wizja starszego człowieka jako osoby samotnej, zdanej na samą siebie i kompletnie niepotrafiącej się odnaleźć we współczesnym świecie diametralnie zmieniła swoje oblicze dzięki zadaniom zrealizowanym w ramach naszego przedsięwzięcia. Jest to możliwie dzięki obudzeniu potencjału drzemiącego w naszych beneficjentach, a także przez szereg działań edukacyjnych proponowanych przez nasze Stowarzyszenie.

Umożliwiamy seniorom możliwość rozwijania swoich umiejętności artystycznych, językowych, a także dbamy o ich kondycję fizyczną oferując im zajęcia taneczne i gimnastykę o niskim natężeniu.

Dla uzyskania informacji odnośnie aktualnych zajęć zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 58 3 444 111 oraz 515 151 802; lub mailowo wysyłając zapytanie na morena@morena.org.pl  lub od@morena.org.pl.