Nasz zespół

 • ADAM NIEMKIEWICZ

  Szef Szefów

  Dawno, dawno temu, za jedną górą, działał Szczep ZHR Morena. Ale miał tak dużo działań, że Adam stworzył Stowarzyszenie, które miało zrealizować Jego pomysły. Ponieważ nie nadążamy z ich realizacją – nie mamy problemów z planami rozwoju.


  AGATA BIRECKA

  Szefowa RODM Gdańsk

  Na początku była bardzo poważna, ale odkryliśmy, że potrafi nas zaskakiwać. Zna bardzo dużo znakomitości, ma kontakty i porusza się w establishmencie bez żadnej krępacji. Co ciekawe, zanim trafiła do Moreny już była szefową RODM.


  JUSTYNA KIERMASZ

  Ekspert merytoryczny centrów lokalnych i WWD w projekcie PO WER oraz Konsultant punktu Europe Direct Gdańsk

  Jest pierwszą osobą w Stowarzyszeniu, która wytrzymała tak długo z wolontariuszami zagranicznymi bez zwolnienia lekarskiego. Rozkręca przyjazdy i wyjazdy w taki sposób, że niedługo miniemy magiczną liczbę 1000 wolontariuszy na rok.


  KATARZYNA SMOCZYŃSKA

  Psycholog

  Bez Kasi nie byłoby kilku naszych projektów. To ona koordynowała i współtworzyła SKRYPT LIDERA, wspierała i szkoliła w CIS OSÓWEK. Nie sposób oderwać Ją od AKADEMII SENIORA. Ale tak naprawdę pasjonuje ją prowadzenie szkoleń i kursów.


  MARZENA MANIA

  Szefowa CIS OSÓWEK

  Trafiła do nas przez przypadek, bo bliżej CIS już nikt nie mieszka. Szybko została kierowniczką i zawdzięczamy Jej wiele, bo to bardzo trudna praca z bardzo potrzebującymi wsparcia ludźmi. Załatwia czasem rzeczy nie do załatwienia.


  PIOTR PSZCZOLIŃSKI

  Ekspert merytoryczny do spraw kompetencji społecznych oraz Ekspert obsługi i wsparcia informatycznego systemu kompetencji w projekcie PO WER

  Facet od czarnej roboty. Działa aktywnie w grupie rekonstrukcyjnej Moreny. Na co dzień dorabia zbieraniem ofert i spedycją.


  JAROSŁAW SIKORSKI

  Szef Europe Direct – Gdańsk oraz Ekspert merytoryczny do spraw projektów społecznych w projekcie PO WER

  Współpracuje z Moreną od 2007 r., gdy był przewodniczącym Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego. Tak prowadził punkt Eurodesk Gdańsk, że zdobył laur najlepszego w Polsce. Jest ojcem chrzestnym Młodzieżowej Rady Województwa Pomorskiego.


  MAREK ŁAPPO

  Ekspert merytoryczny - animator w projekcie PO WER oraz Specjalista do spraw zapytań ofertowych i monitoringu