Nasz zespół

 • ADAM NIEMKIEWICZ

  Szef Szefów

  Dawno, dawno temu, za jedną górą, działał Szczep ZHR Morena. Ale miał tak dużo działań, że Adam stworzył Stowarzyszenie, które miało zrealizować Jego pomysły. Ponieważ nie nadążamy z ich realizacją – nie mamy problemów z planami rozwoju.


  AGATA BIRECKA

  Szefowa RODM Gdańsk

  Na początku była bardzo poważna, ale odkryliśmy, że potrafi nas zaskakiwać. Zna bardzo dużo znakomitości, ma kontakty i porusza się w establishmencie bez żadnej krępacji. Co ciekawe, zanim trafiła do Moreny już była szefową RODM.


  BEATA HANG

  Szefowa działu rekonstrukcji

  Tak naprawdę to Ona rządzi i ustawia wszystko i wszystkich. Szara eminencja Stowarzyszenia, bo ma wejście do Prezesa kiedy chce. Po godzinach majsterkuje, szydełkuje i jeździ z harcerzami na obozy (uzależnienie). Robi najlepsze ciasta.


  EDYTA WASIAK

  Szefowa działu księgowości

  Z malutką przerwą jest z nami od 2008 r. kiedy Morena zatrudniała 3 pracowników. Pamięta wszystkich stażystów, pracowników i ich rozliczenia. Jest bardzo dokładna, skrupulatna i potrafi uśmiechać się nawet, gdy inni się poddają lub padają.


  EWA ZACHARIASZ

  Szefowa działu informacji RODM

  Bardzo cicha i spokojna, choć wiemy, że drzemie w Niej siła. W Regionalnym Ośrodku Debat Międzynarodowych w Gdańsku pracuje ciężko od samego początku prowadzenia przez Morenę. Wszyscy czekamy z niepokojem jak się rozkręci na całego.


  JUSTYNA KOCIKOWSKA

  Szefowa Wolontariatu Zagranicznego

  Jest pierwszą osobą w Stowarzyszeniu, która wytrzymała tak długo z wolontariuszami zagranicznymi bez zwolnienia lekarskiego. Rozkręca przyjazdy i wyjazdy w taki sposób, że niedługo miniemy magiczną liczbę 1000 wolontariuszy na rok.


  KATARZYNA SMOCZYŃSKA

  Trenerka, Psycholog

  Bez Kasi nie byłoby kilku naszych projektów. To ona koordynowała i współtworzyła SKRYPT LIDERA, wspierała i szkoliła w CIS OSÓWEK. Nie sposób oderwać Ją od AKADEMII SENIORA. Ale tak naprawdę pasjonuje ją prowadzenie szkoleń i kursów.


  MARZENA MANIA

  Szefowa CIS OSÓWEK

  Trafiła do nas przez przypadek, bo bliżej CIS już nikt nie mieszka. Szybko została kierowniczką i zawdzięczamy Jej wiele, bo to bardzo trudna praca z bardzo potrzebującymi wsparcia ludźmi. Załatwia czasem rzeczy nie do załatwienia.


  PIOTR PSZCZOLIŃSKI

  Szef Eurodesk Pomorze

  Facet od czarnej roboty. Czasem straszy punkty lokalne Eurodesk jako wizytator, czasem przewozi niebezpieczne ładunki na znaczne odległości. Działa aktywnie w grupie rekonstrukcyjnej Moreny. Na co dzień dorabia zbieraniem ofert i spedycją.


  SZYMON KNITTER

  Szef Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego

  Zalicza najszybsze awanse i podobno zagraża Prezesowi. Wygrał konkurs na pracownika w Europe Direct – Gdańsk, a od roku prowadzi Gdański Fundusz Młodzieżowy, duży projekt Erasmus+ i opiekuje się Młodzieżową Radą Województwa Pomorskiego.


  JAROSŁAW SIKORSKI

  Szef Europe Direct – Gdańsk oraz projektu SPInKa

  Współpracuje z Moreną od 2007 r., gdy był przewodniczącym Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego. Tak prowadził punkt Eurodesk Gdańsk, że zdobył laur najlepszego w Polsce. Jest ojcem chrzestnym Młodzieżowej Rady Województwa Pomorskiego. Prowadzi spotkania informacyjne Erasmus+ na Pomorzu i Mazowszu.


  MAREK ŁAPPO

  Pracownik Stowarzyszenia