Nasz zespół

 • ADAM NIEMKIEWICZ

  Szef Szefów

  Człowiek z wyobraźnią i doświadczeniem w prowadzeniu projektów. Komendant w Szczepie ZHR Morena, dzięki któremu powstało Stowarzyszenie Morena. Wizjonersko realizuje swoje pomysły i idee, umożliwiając rozwój całej rzeszy młodych aktywistów, których zatrudnia do działań z różnymi projektami. Jest także założycielem ZHR Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, którego znaczącym sukcesem był udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie (2016) i Panamie (2019) jako zabezpieczenie medyczne. Podróżuje po różnych krajach z aparatem i dobrą książką sensacyjną w plecaku. Gdy w końcu znajdzie czas na odpoczynek wybiera sportowe aktywności.


  JUSTYNA KIERMASZ

  Ekspert merytoryczny centrów lokalnych i WWD w projekcie PO WER oraz Konsultant punktu Europe Direct Gdańsk

  Kobieta pełna werwy. W Stowarzyszeniu Morena jest ekspertem merytorycznym z kilkuletnim stażem pracy z wolontariuszami zagranicznymi. Nie boi się nowych wyzwań rzucanych przez szefa. Jest osobą otwartą i komunikatywną. Kobieta energiczna z nutką szaleństwa jak jej ulubiona muzyka latynoska oraz MTB.


  KATARZYNA SMOCZYŃSKA

  Psycholog

  Bez Kasi nie byłoby kilku naszych projektów. To ona koordynowała i współtworzyła SKRYPT LIDERA, wspierała i szkoliła w CIS OSÓWEK. Nie sposób oderwać Ją od AKADEMII SENIORA. Ale tak naprawdę pasjonuje ją prowadzenie szkoleń i kursów.


  MARZENA MANIA

  Szefowa CIS OSÓWEK

  Trafiła do nas przez przypadek, bo bliżej CIS już nikt nie mieszka. Szybko została kierowniczką i zawdzięczamy Jej wiele, bo to bardzo trudna praca z bardzo potrzebującymi wsparcia ludźmi. Załatwia czasem rzeczy nie do załatwienia.


  PIOTR PSZCZOLIŃSKI

  Ekspert merytoryczny do spraw kompetencji społecznych oraz Ekspert obsługi i wsparcia informatycznego systemu kompetencji w projekcie PO WER

  W szeregach  Stowarzyszenia Morena od 2015 roku jako pracownik operacyjny i zadaniowy. Dzisiaj jeden z koordynatorów projektu Czas Na Młodzież 2019. Od kilkunastu lat w ZHR a obecnie jest jedną z osób w zarządzie Okręgu Pomorskiego ZHR. Jest człowiekiem pełnym ambicji, który pnie się coraz wyżej tak samo jak po górach, które kocha. Uwielbia także podróże i pieszą turystykę, którą aktualnie trenuje chodząc przede wszystkim na spacery z wózkiem  jako świeżo upieczony tata.


  MAGDALENA JABŁOŃSKA

  Ekspert merytoryczny - animator w projekcie "Czas na młodzież 2019"

  Ekspert ds. Mediów i Marketingu z 20 letnim doświadczeniem w branży eventowej i PRu. Fascynatka ekonomii społecznej oraz spółdzielczości uczniowskiej. Współpracuje ze STOMO od połowy 2018 r. Z uporem zajmuje się tłumaczeniem młodzieży zagadnień biznesu i marketingu, utrzymując że nie ma nic ważniejszego niż dobra promocja i spójna komunikacja. Ma naturalną umiejętność sieciowania ludzi i inicjatyw. Uwielbia pracować projektowo i robi zwykle kilka rzeczy równolegle. Dla niej szklanka jest zawsze do połowy pełna.


  ANNA BURNICKA

  Specjalista ds. finansów i księgowości

  Od kilkunastu lat pracuje na stanowisku księgowej i lubi swoją pracę. Dzięki bogatemu doświadczeniu rozwiązuje różnorodne problemy Stowarzyszenia. Posiada  wiedzę m.in. z zakresu podatków, ZUS, wynagrodzeń, kwalifikowalności wydatków. W Stowarzyszeniu pracuje od 2017r. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i czuwa nad finansowym rozliczeniem projektów. Jest detektywem poszukującym błędów w dokumentach finansowych.


  OLENA DOBROVOLSKA

  Animator centrum w projekcie "Czas na młodzież 2019" oraz Koordynator EVS

  Kobieta, która zjadła zęby na wolontariacie międzynarodowym za który również jest odpowiedzialna w Stowarzyszeniu Morena. Obeznana w problemach i potrzebach wolontariuszy, gdyż sama nia kiedyś była. Specjalizuje się w metodach edukacji poza formalnej. Zwiedziła Polskę wzdłuż i wszerz przy okazji fotografując piękne krajobrazy, głodna wiedzy na temat różnych kultur a zwłaszcza tańca, który uwielbia. Dzień bez kawy to dla niej dzień stracony.


  ADAM DANILEWICZ

  Ekspert merytoryczny do spraw kompetencji społecznych w projekcie PO WER oraz Specjalista do spraw zapytań ofertowych i monitoringu

  Młody i ambitny, w Stowarzyszeniu potrafi rozwiązać każdy problem natury logistycznej bądź technicznej, co jest oczywiste dla studenta logistyki. W projekcie Czas Na Młodzież 2019 podjął się nowego wyzwania i sprawdza swoje umiejętności jako ekspert merytoryczny. Jest zakręcony na punkcie sportu, a zwłaszcza siłowni i zdrowego odżywiania. Pozytywny chłopak jak jeden z jego ulubionych gatunków muzycznych czyli reggae. Jako naczelny barista Stowarzyszenia Morena jako jedyny potrafi obsługiwać nowy ekspres do kawy.


  PATRYK CHYLEWSKI

  Ekspert merytoryczny do spraw warsztatów w projekcie PO WER

  Pracę w Stowarzyszeniu zaczynał jako konsultant Europe Direct, obecnie jest jednym z koordynatorów projektu Czas Na Młodzież 2019. Człowiek, który zawsze jest gotów dopomóc nie tylko dobrą radą ale i dobrym słowem. Największy satyryk w Stowarzyszeniu dba o mięśnie brzucha współpracowników. Niemcoznawca, który w wolnych chwilach podróżuje. Wielbiciel piłki nożnej nie tylko tej na boisku ale też w przestrzeni wirtualnej.