Już we wrześniu ruszają 5. Targi CZAS NA MŁODZIEŻ! - Stowarzyszenie Morena

W ramach promocji naszego wydarzenia oraz projektu Karty Młodzieżowej, tuż przed samymi wakacjami przez 2 tygodnie czerwca odwiedzaliśmy szkoły. Zespół naszych specjalistów właśnie na tę okazję przygotował warsztaty pt. „Kompetencje przyszłości”, skierowane zarówno do najmłodszych, jak i starszych uczestników naszego projektu. Poprzez rozmowy z Wami, ale także wspólną pracę opracowywaliśmy zawody przyszłości. Podczas wrześniowych Targów planujemy zaprezentować owoce warsztatów! Nie może Was tam zabraknąć!

Obecnie opracowujemy dokładny program 5. Targów. Targi CZAS NA MŁODZIEŻ, czyli Warsztaty Wymiany Doświadczeń są wydarzeniem podczas którego dzieci i młodzież mogą zapoznać się z ofertą zajęć pozalekcyjnych rozwijających aktywności, kompetencje i umiejętności. 5. Edycja odbędzie się w dniach 24-25 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberEXPO przy ul. Żaglowej 11.
Program obejmuje część warsztatową i wystawienniczą. W punktach wystawienniczych zaprezentują się Gdańskie Koła Zainteresowań, m. in. Szkolne Koła Pierwszej Pomocy HOPR, SPINKI, Media Cube, ale również instytucje i organizacje współpracujące z nami. Część warsztatowa skierowana jest do całych klas – w tej przestrzeni klasy wraz z nauczycielem będą brali udział w warsztatach podnoszących kompetencje i umiejętności. Dla każdej klasy mamy przewidziane kilka warsztatów trwających po ok. 50 min.

Jeżeli chcą Państwo zgłosić swój udział – więcej informacji poniżej.

Informacja dla szkół:
Podobnie, jak w poprzedniej edycji proponujemy Państwu udział w naszym wydarzeniu na dwa sposoby:
– jako uczestnik – formularz zgłoszeniowy – każdy z warsztatów rozwija kompetencje uczestników w różnych kierunkach, np. motywowanie do działania, komunikacja międzykulturowa, zarządzanie czasem;
– jako wystawca – formularz zgłoszeniowy – jest to super możliwość zaprezentowania kół zainteresowań działających w Państwa szkole lub samej szkoły.

Informacja dla wystawców:
Jeżeli chcą Państwo w ciekawy sposób zaprezentować swoją działalność, przedstawić swoją instytucję TU znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do udziału! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu: targi@morena.org.pl .